Wspólnie z Alicją i Andrzejem organizujemy na ich blogu loswiaheros konkurs. Można wygrać nasze książki :)

Marzycielu, wyobraź sobie: żeglujesz z doświadczonym kapitanem po Pacyfiku. Wasz jacht sunie gładko po błękitnych wodach oceanu. Zmierzacie w stronę Fiji, a może Vanuatu lub Wysp Salomona? Nagle wiatr zaczyna wiać coraz mocniej, a na niebie pojawiają się czarne chmury. Nadciąga sztorm! W pośpiechu zwijacie żagle. Wiatr ciągle się wzmaga, igła kompasu szaleje i coraz trudniej utrzymać prawidłowy kurs. Walka z żywiołem trwa kilka godzin. Wreszcie sztorm ustaje, a zza szarych chmur wychodzi słońce. Nastaje zupełna cisza.

Na horyzoncie dostrzegacie tajemniczą wyspę – może jest bezludna, a może zamieszkana przez dzikie, nieznane plemiona? Twoja podróżnicza intuicja podpowiada, że właśnie tam czeka Cię niezapomniana przygoda…

Bierz do ręki pióro i opisz co działo się na owej tajemniczej wyspie i/lub w drodze do niej! Czekamy na Twoją kartkę z dziennika pokładowego tylko do 10.02.2011. Teksty zawierające nie mniej niż 400 wyrazów prosimy przesłać na adres e-mail a.budnik@gmail.com lub nasz adres monia.michal@yahoo.com.

Autorzy trzech najciekawszych naszym zdaniem opowiadań zostaną nagrodzeni naszymi książkami. Nagrody ufundowało Wydawnictwo Zysk i S-ka.